czwartek, 14 lutego 2013

Nadrabiamy zaległości :)


Witajcie
Jak widzicie zmiany, zmiany, wielkie zmiany J Dziś Walentynki, więc nie zajmę Wam dużo czasu. Cieszcie się, świętujcie, radujcie.

Oto co w najbliższym czasie. Troszkę się zebrało. Dzięki mojemu szczęściu udało mi się wygrać wrześniowe pudełko ShinyBox w konkursie na portalu Piekniejsza.com, Dzięki uprzejmości firmy Madame Lambre dotarła do mnie przesyłeczka z testerami, dzięki firmie HappyMoreSkin dostałam próbeczki ich produktów, dzięki pewnej dobrej duszyczce (Iza dziękuję) dotarła do mnie paka kosmetyczna z USA, a dzięki drugiej dobrej duszyczce (Ani z blogu Kosmetykoholizm)jestem w posiadaniu swoich ukochanych (prawie nieosiągalnych) perfum. A dzięki swojemu babskiemu zamiłowaniu do kosmetyków mój zbiór powiększył się o kilka zakupionych drobiazgów.
Wszystko na zdjęciach poniżej. Rączki zacieram, bo będzie co testować J  


Nagroda od piękniejsza.com
Próbki od HappyMoreSkinPrzesyłka od Madame Lambre
Perfumki od Ani
Paczka z USA
Moje zakupyDodatkowo miał wystartować dziś konkurs, niestety nie udało się. Muszę to przełożyć, z przyczyn niezależnych od organizatora. Mam nadzieję, że niedługo go ogłoszę. Śledźcie uważnie blog, nie znacie dnia ani godziny ;)

Miłego wieczoru...

3 komentarze:

 1. no dawaj wszystko po kolei, a może najpierw tą paczuche ze stanów nam przedstawisz...oj ciekawa jestem tych nowości ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. postaram się jak najszybciej pokazać co tak się kryje :)

   Usuń
 2. Uwielbiam tę wodę lilakową z YR, zawsze kojarzy mi się z majem. Mam już kolejną buteleczkę.
  Pozdrawiam malinową koleżankę!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Odwiedzam każdą osobę zostawiającą po sobie ślad ;) Reklamy i zaproszenia nie będą publikowane.